آسانسور پکیج AKO

تنها آسانسور پکیج در ایران با 4 سال گارانتی

AKO در زبان مردم غیور کورد به معنای قله کوه و صفت یک مرد قدرتمند و با عظمت است. AKO برندی باشکوه، مجلل، مدرن و ایمن در صنعت ساختمان است که بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استاندارد بین المللی EN81 و استاندارد اروپا (CE) طراحی شده و به عنوان تنها آسانسور پکیج در ایران با 4 سال گارانتی شناخته می شود. AKO با توجه به سه پارامتر اصلی زمان سفر (TRAVEL TIME)، زمان انتظار پشت درب آسانسور (INTERVAL) و ظرفیت جابجایی (HANDLING CAPACITY) و متناسب با کاربری هر ساختمان طراحی شده است.

مدل های AKO بر اساس ظرفیت، سرعت و تعداد طبقات از ظرفیت 3 نفر (225 کیلوگرم) تا 16 نفر (1200 کیلوگرم) و از سرعت 0.2 متر بر ثانیه تا 2.5 متر بر ثانیه و از 2 توقف تا 21 توقف، طراحی و طبقه بندی گردیده است.

آسانسور پکیج

ویژگی منحصر به فرد دیگر AKO امکان شخصی سازی در دکوراسیون با توجه به معماری تعریف شده در ساختمان می باشد. از مراحل ابتدایی مونتاژ و نصب AKO ، تا ارائه یک دستگاه آسانسور منحصربفرد و با شکوه، محصولات ما همراه سبک زندگی هستند که شما و نسل های آینده را همراهی می کنند. فرآیند نصب و راه اندازی محصولات AKO هنر و اشتیاق مطلق است. چه آسانسور، چه پله برقی یا پیاده روی متحرک، صنعتگران چیره دست ما با پشتکار تلاش می کنند تا قلب و روح خود را در هر مرحله از خلقت AKO جاری کنند.

آسانسور پکیج AKO در یک نگاه

خدمات قبل از فروش

آسانسور پکیج AKO قبل از نصب دارای کارشناسی، مشاوره، نظارت و بازدید دوره ای از روند آماده سازی چاه آسانسور به صورت رایگان میباشد.این نظارت براساس درخواست کارفرما، از زمان اجرای فونداسیون ساختمان اجرا میگردد.

مدت زمان تحویل

در فاز ابتدایی پس از عقد قرارداد ، مرحله طراحی و ساخت آسانسور پکیج AKO براساس ابعاد، فضای موجود و موارد اعلامی آغاز میشود و حداکثر ظرف مدت 2هفته، کلیه قطعات (حتی کابین) بصورت پکیج داخل باکس پالت های کدینگ شده در محل پروژه تحویل میگردد.

نصب و راه اندازی

عملیات نصب و راه اندازی آسانسور پکیج “AKO” مطابق با چک لیست های ارائه شده از سازمان ملی استاندارد ایران و منطبق بر استاندارد جهانی EN81 انجام می گیرد و در هر مرحله پس از نصب، توسط مهندسین بخش کنترل کیفیت مورد بازدید دقیق قرار گرفته و در صورت نیاز به عملیات اصلاحی به صورت کامل رفع ایراد میگردد.

گارانتی و پشتیبانی

تمامی مدل های AKO پس از نصب دارای 4 سال گارانتی بی قید و شرط برای کلیه قطعات می باشند. از آسانسورهای خانگی گرفته تا آسانسورهای برج بلند، همگی شامل یک گارانتی بی نظیر و قدرتمند می باشند. 30 سال پشتیبانی تامین قطعات و 1 سال سرویس و نگهداری کاملا رایگان از دیگر مزایای بی نظیر پکیج AKO میباشد.
خدمات پشتیبانی AKO کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آسانسور شما همیشه در دسترس می باشد. تکنسین های آموزش دیده، که توسط یک شبکه جهانی از کارشناسان تعمیر و نگهداری پشتیبانی می شوند، برای کاهش تماس های خدمات و حفظ تجهیزات آسانسور شما در حال کار هستند.

امنیت و استاندارد

از جمله ویژگی های بارز آسانسور پکیج AKO، امنیت بسیار بالای این آسانسور می باشد. آیتم هایی که ساختار ایمنی “AKO” را تشکیل می دهند بر مبنای تکنولوژی روز دنیا و بصورت ارتباط مکانیکی، الکترنیکی، پاراشوت یا ترمز ایمنی و سیستم نجات اضطراری هوشمند توسعه یافته و تمامی این آیتم ها به منظور پیشگیری از خرابی و مبحوس شدن مسافران در کابین آسانسور و نیز مخاطراتی همچنین سقوط طراحی گردیده است. به منظور ارتقای ضریب ایمنی ، تمامی مدل های آسانسور پکیج AKO مجهز به فتوسل پرده ای و اورلود دیجیتال می باشد.

خدمات بعد از فروش

تیم متعهد پشتیبانی AKO روی آینده آسانسورهای شما سرمایه گذاری می کند. این وظیفه هر روز تیم ما است تا مردم را در در هر ساختمانی بدون معطلی در حرکت نگه دارند. تکنسین های آموزش دیده و تیم‌های پشتیبانی ما بازگشت سریع‌تر آسانسور به خدمات را تضمین میکنند. در کنار تیم پشتیبانی 24/7 ما (7 روز هفته 24 ساعته) ، تکنسین های ما مجموعه‌ای از ابزارهای پشتیبانی دیجیتالی در اختیار دارند که امکان تعمیر و نگهداری سریع در محل و سواری ایمن و راحت را فراهم می‌کنند.

کابین

کابین AKO، با تلفیق انواع متریال خاص، همچون استیل های مینیمال و طرحدار، چوب، چرم، شیشه، لمینیت، سنگ و… این امکان را برای هر نوع معماری ساختمان مهیا می سازد تا محیطی با شکوه همراه با دکوراسیونی زیبا و لوکس را برای هر سلیقه ای فراهم آورد. طراحی خاص در سقف کابین و هم چنین استفاده از کف پوش و سنگ لوکس زینتی برای کف، زیبایی دکوراسیون آسانسور آکو را دو چندان میکند.

شستی فرمان

شستی فرمان داخل کابین آسانسور پکیج AKO از جنس استیل یا شیشه و مجهز به یک نمایشگر فوق العاده لوکس می باشد که دارای کلیدهای آلارم، باز یا بسته شدن درب و فن می باشد. در این قسمت نیز قابلیت شخصی سازی با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون کابین آسانسور وجود دارد و امکان انتخاب شستی های مجهز به سیستم تاچ، LCDهای پخش کلیپ و عکس مجزا و سیستم VIP امکان پذیر می باشد.

شستی احضار

شستی احضار طبقات آسانسور پکیج AKO از جنس استیل یا شیشه می باشد که و براساس نوع طراحی، دارای یک یا دو کلید جهت احضار آسانسور و همچنین مجهز به نمایشگر فوق العاده لوکس می باشد. در این قسمت نیز قابلیت شخصی سازی با توجه به سلیقه و نوع معماری ساختمان وجود دارد و امکان انتخاب شستی های مجهز به سیستم تاچ یا حتی نمایشگرهای لوکس بالای درب امکان پذیر می باشد.

درب

در آسانسور پکیج AKO از سری درب های پر ترافیک و مجهز به برد هوشمند استفاده گردیده است. در کلاس های مختلف آسانسور آکو، قابلیت شخصی سازی در پوشش و ابعاد درب طبقات وجود دارد که میتوان با توجه به معماری پیرامون درب آسانسور در لابی و طبقات ، از درب های پوشش رنگ، روکش استیل و شیشه در طرح ها و ابعاد مختلف (عرض و ارتفاع بازشو) بهره مند گردید.

نیرو محرکه

آسانسور پکیج AKO، با قابلیت استفاده از سیستم های هیدرولیک و گیرلس قابل ارائه می باشد که ضمن استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای سیستم های نیروی محرکه، در مصرف برق به میزان 60% درصد صرفه جویی کرده و باعث افزایش راندمان تا 90% درصد می گردد. استفاده از این سیستم ها، حرکتی نرم و بدون لرزش را در سکوت مطلق به ارمغان خواهد آورد.

سیستم کنترل فرمان

آسانسورپکیج AKO، دارای یک سیستم کنترل فرمان بسیار قدرتمند و فوق العاده هوشمند، مجهز به برترین درایوهای VVVF جهان و همچنین سیستم نجات اضطراری (UPS) برای جلوگیری از توقف در زمان قطع برق میباشد. قابلیت شخصی سازی (VIP) برای عدم توقف در طبقات و سیستم (ADO) جهت باز شدن درب ها قبل از توقف کامل آسانسور از جمله ویژگی های این سیستم می باشد.

مدل های آسانسور پکیج AKO

در حال حاضر پکیج های آسانسور AKO با 2 مدل Advance و Grand در کلاس های مختلف ارائه میگردد.

در جدول زیر مشخصات عمومی هر مدل قرار دارد. برای اطلاع از مشخصات فنی کامل هر مدل ، بر روی اطلاعات بیشتر در پایین جدول کلیک کنید.

  • ADVANCE
  • GRAND
آسانسور پکیج AKO ADVANCE
نیرو محرکه موتور گیرلس
سیستم کنترل مجهز به VVVF - UPS
کابین سوپر لوکس - تمام استیل - کف سنگ اسلب
درب تمام اتوماتیک
تجهیزات ایمنی فتوسل پرده ای - پاراشوت - گاورنر - ضربه گیر
ویژگی ها 4 سال گارانتی بدون قید و شرط - 1 سال سرویس رایگان
آسانسور پکیج AKO GRAND
نیرو محرکه سیستم هیدرولیک
سیستم کنترل مجهز به VVVF - UPS
کابین سوپر لوکس - تمام استیل - کف سنگ اسلب
درب تمام اتوماتیک
تجهیزات ایمنی فتوسل پرده ای - پاراشوت - گاورنر - ضربه گیر
ویژگی ها 4 سال گارانتی بدون قید و شرط - 1 سال سرویس رایگان

لطفا دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵