آسانسور پکیج AKO

تنها آسانسور پکیج در ایران با 4 سال گارانتی

 

AKO مبتنی بر تکنولوژی روز جهان و بر اساس استاندارد جهانی EN81 توسعه یافته و با دارا بودن استاندارد ملی ایران و استاندارد اروپا (CE) به عنوان تنها آسانسور پکیج در ایران با 4 سال گارانتی شناخته میشود.

AKO با توجه به سه پارامتر اصلی زمان طول مسیر حرکت (TRAVEL TIME)، زمان انتظار پشت درب (INTERVAL) و ظرفیت جابجایی ساکنین (HANDLING CAPACITY) و متناسب با کاربری هر ساختمان طراحی شده است.

مدل های AKO بر مبنای ظرفیت، سرعت و تعداد طبقات از ظرفیت 3 نفر تا 16 نفر و از سرعت 0.2m/s تا 2.5m/s و از 2 توقف تا 21 توقف طراحی گردیده است.

ضمنا قابلیت شخصی‌سازی دکوراسیون آسانسور بر اساس معماری و دیزاین ساختمان در تمامی مدل های آسانسور پکیج AKO امکان پذیر می‌باشد.

آسانسور پکیج AKO در یک نگاه

خدمات قبل از فروش

آسانسور پکیج AKO قبل از نصب دارای کارشناسی، مشاوره، نظارت و بازدید دوره ای از روند آماده سازی چاه آسانسور به صورت رایگان میباشد.این نظارت براساس درخواست کارفرما، از زمان اجرای فونداسیون ساختمان اجرا میگردد.

دکوراسیون

آسانسورهای فوق العاده لوکس AKO، با استفاده از تلفیق متریال هایی همچون استیل های مینیمال و طرحدار، چوب، چرم، شیشه، لمینیت، سنگ و… این امکان را برای هر نوع معماری ساختمان مهیا می سازد تا محیطی دلپذیر با دکوراسیونی زیبا و لوکس را برای هر سلیقه ای فراهم آورد. طراحی خاص در سقف کابین و هم چنین استفاده از کف پوش و سنگ لوکس زینتی برای کف، زیبایی دکوراسیون را دو چندان میکند.

شستی های فرمان

شستی فرمان داخل کابین آسانسور پکیج AKO، که از جنس استیل و یا شیشه و مجهز به یک نمایشگر فوق العاده لوکس بوده که دارای کلیدهای آلارم، باز یا بسته شدن درب و فن می باشد و همچنین در این پکیج قابلیت شخصی سازی نیز موجود میباشد. که بر اساس نظر و سلیقه کارفرما می توان از شستی های مجهز به سیستم تاچ، LCDهای پخش کلیپ و عکس مجزا و سیستم VIP استفاده کرد.

درب ها

در آسانسور پکیج AKO از سری درب های پر ترافیک و مجهز به برد هوشمند استفاده گردیده است. در کلاس های مختلف این پکیج، قابلیت شخصی سازی درب وجود دارد که میتوان با توجه به سلیقه کارفرما از درب های استیل، شیشه و رنگ در طرح ها و ابعاد مختلف بهره مند گردید.

شستی های احضار

شستی های احضار طبقات آسانسور پکیج AKO از جنس استیل و یا شیشه بوده و براساس نوع طراحی دارای یک یا دو کلید جهت احضار آسانسور و همچنین مجهز به نمایشگر فوق العاده لوکس می باشد. هم چنین در این قسمت از پکیج AKO نیز قابلیت شخصی سازی وجود دارد که با در نظر گرفتن سلیقه کارفرما می توان از شستی های مجهز به سیستم تاچ یا حتی نمایشگرهای لوکس بالای درب استفاده کرد.

نیرو محرکه

آسانسور پکیج AKO، با قابلیت استفاده از سیستم های هیدرولیک و کششی (گیرلس و گیربکس) قابل ارائه می باشد که ضمن استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای سیستم های نیروی محرکه، در مصرف برق به میزان 60% درصد صرفه جویی کرده و باعث افزایش راندمان تا 90% درصد می گردد. استفاده از این سیستم ها، حرکتی نرم و بدون لرزش را در سکوت مطلق به ارمغان خواهد آورد.

نیرو محرکه

آسانسورهای پکیج AKO، مجهز به یک سیستم فرمان قدرتمند و هوشمند با قابلیت شخصی سازی (VIP) برای عدم توقف در طبقات و همچنین دارای سیستم نجات اضطراری (UPS) برای جلوگیری از توقف در زمان قطع برق و سیستم (ADO) جهت باز شدن درب ها قبل از توقف کامل می باشد.

امنیت و استاندارد

از جمله ویژگی های بارز آسانسور پکیج AKO، امنیت بالای این آسانسور می باشد. آیتم هایی که ساختار ایمنی “AKO” را تشکیل می دهند بر مبنای تکنولوژی روز دنیا و بصورت ارتباط مکانیکی، الکترنیکی، پاراشوت یا ترمز ایمنی و سیستم نجات اضطراری هوشمند توسعه یافته و تمامی این آیتم ها به پیشگیری از خرابی آسانسور و مبحوس شدن مسافران در کابین آسانسور و نیز مخاطراتی همچنین سقوط آسانسور طراحی گردیده است. ضمنا برای شما جالب خواهد بود که بدانید تمامی آسانسور های پکیج AKO مجهز به فتوسل پرده ای و اورلود دیجیتال می باشد.

نیرو محرکه

عملیات نصب “AKO” مطابق با چک لیست های ارائه شده از سازمان ملی استاندارد ایران و منطبق بر استاندارد جهانی EN81 انجام می گیرد و در هر مرحله پس از نصب، توسط بخش کنترل کیفیت گروه مهندسی و بازرگانی فطرس مورد بازدید دقیق قرار گرفته و در صورت نیاز به عملیات اصلاحی به صورت کامل رفع ایراد میگردد.

خدمات پس از فروش

آسانسور پکیج AKO پس از نصب دارای 4 سال گارانتی بدون قید و شرط برای تمامی مدل ها می باشد. 30 سال پشتیبانی تامین قطعات گروه مهندسی و بازرگانی فطرس و 1 سال سرویس و نگهداری کاملا رایگان از دیگر مزایای بی نظیر پکیج AKO میباشد.

مدل های آسانسور پکیج AKO

 

در حال حاضر پکیج های آسانسور AKO با 3 مدل Advance ، Classic و Grand در کلاس های مختلف ارائه میگردد

در جدول زیر مشخصات عمومی هر مدل قرار دارد

برای اطلاع از مشخصات فنی کامل هر مدل ، بر روی اطلاعات بیشتر در پایین جدول کلیک کنید

  • CLASSIC
  • ADVANCE
  • GRAND
آسانسور پکیج AKO Classic
نیرو محرکه موتور گیربکس
سیستم کنترل مجهز به VVVF - UPS
کابین سوپر لوکس - تمام استیل - کف سنگ اسلب
درب تمام اتوماتیک
تجهیزات ایمنی فتوسل پرده ای - پاراشوت - گاورنر - ضربه گیر
ویژگی ها 4 سال گارانتی بدون قید و شرط - 1 سال سرویس رایگان
آسانسور پکیج AKO ADVANCE
نیرو محرکه موتور گیرلس
سیستم کنترل مجهز به VVVF - UPS
کابین سوپر لوکس - تمام استیل - کف سنگ اسلب
درب تمام اتوماتیک
تجهیزات ایمنی فتوسل پرده ای - پاراشوت - گاورنر - ضربه گیر
ویژگی ها 4 سال گارانتی بدون قید و شرط - 1 سال سرویس رایگان - قابلیت نصب به صورت MRL
آسانسور پکیج AKO GRAND
نیرو محرکه سیستم هیدرولیک
سیستم کنترل مجهز به VVVF - UPS
کابین سوپر لوکس - تمام استیل - کف سنگ اسلب
درب تمام اتوماتیک
تجهیزات ایمنی فتوسل پرده ای - پاراشوت - گاورنر - ضربه گیر
ویژگی ها 4 سال گارانتی بدون قید و شرط - 1 سال سرویس رایگان

لطفا دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵