رد کردن پیوندها
 • موتور گیرلس آرکا

  ARKA ARKA

  گروه مهندسی و بازرگانی فطرس به منظور حضور بین المللی در صنعت ساختمان ، همواره تلاش میکند تا مدیریت، توسعه تکنولوژی و تولیدات خود را در بالاترین سطح ممکن انجام دهد. تکنولوژی و پيشرفت ، بخش جدانشدنی از واحد تحقيق و توسعه گروه فطرس می باشد. روحيه پيشگام و شجاعت نوآوری در صنعت آسانسور ایران ، موجب توسعه و پيشرفت برند ARKA و مونتاژ موتور گيرلس قدرتمند و پيشرفته ARKA با استفاده از برترین قطعات اروپایی گردیده است.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  با آرکا آشنا شوید

  ARKA ARKA

  موتور گیرلس ARKA با دارا بودن 4 سال گارانتی بی قید و شرط ، وارانتی قطعات و خدمات پس از فروش گسترده ، موجب ارتقا حس اعتماد صنعت ساختمان به کالای با کیفیت ایرانی شده است. ARKA با بهره گیری از فناوری روز دنیا در خط تولید خود موفق به اخذ گواهینامه استاندارد اروپا (CE) و استاندارد ملی ایران شده است و تنها موتور گیرلس آسانسور مونتاژ ایران می باشد که از برترین قطعات اروپایی بهره مند می باشد.

  پخش ویدیو

  مدل های گیرلس آرکا

  ARKA ARKA

  موتور گيرلس ARKA در 2 مدل Advance و Ultra از ظرفيت 6 تا 16 نفر و از سرعت 1 تا 5/ 2 متر بر ثانيه ، همراه با فلکه کششی دارای سختی بالا (50 راکول) و راندمان انرژی بسيار بالا عرضه میگردد. موتور گیرلس ARKA با دارا بودن گواهينامه استاندارد اروپا ( CE ) ، استاندارد ملی ایران ، 4 سال گارانتی بی قيد و شرط ، وارانتی قطعات و خدمات پس از فروش گسترده، به عنوان سفیر صنعت آسانسور ایران در منطقه اوراسیا و خاورمیانه می باشد.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس
  دوستدار محیط زیست

  ARKA ARKA

  گروه مهندسی و بازرگانی فطرس برای انجام فعالیت های تجاری بین المللی ، تلاش میکند تا مدیریت ، توسعه تکنولوژی و تولیدات خود را با در نظر گرفتن شرایط زمین ، طبیعت و محیط زیست در بالاترین سطح ممکن انجام دهد. ما معتقدیم که ARKA به عنوان سفیر جهانی صنعت آسانسور ایران ، باید نقش مهمی در توسعه محصولات دوستدار محیط زیست ایفا کند و فعالیت های آن باید به محافظت از آینده محیط زیست کمک کند. موتور گیرلس ARKA به جهت رعایت مسائل زیست محیطی و اخذ استاندردهای لازم برای حضور در اروپا ، به عنوان یک نیرو محرکه سبز و دوستدار محیط زیست ، بدون نیاز به روغن می باشد.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  کاملا بی صدا

  ARKA ARKA

   فوق العاده بی صدا (Super Silent) بودن ARKA مطابق با استاندارد جهانی CEI EN 05-2005 :9-60034 یکی دیگر از مزیت های این موتور گیرلس می باشد که موجب پذیرش و حضور فعال در بازار صنعت آسانسور منطقه اوراسیا و خاورمیانه شده است.

  تولید پیشرفته

  ARKA ARKA

  ماشینکاری پیشرفته و دقیق ، QC قطعات ، پوسته مقاوم با ظرفیت حرارتی بالا ، فلکه مقاوم با سخنی 50 راکول ، استفاده از برترین قطعات اروپایی همچون بلبرینگ SKF سوئد ، انکودر هایدن هاین آلمان ، ترمینال وایلند آلمان و . . . از جمله موارد بی نظیر صنعت آسانسور ایران در روند تولید موتور گیرلس آرکا می باشد.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  پوسته موتور

  ARKA ARKA

  پوسته موتور گیرلس ARKA از چدن خاکستری یکنواخت می باشد. چدن خاکستری در مقابل فشار و فرسودگی مقاوم بوده و دارای خواص بخصوصی از جمله سختی قابل‌ توجه ، تراش‌ پذیری مناسب ، تعدیل‌ کننده لرزش ، ظرفیت حرارتی بالا و رسانای خوب گرما می باشد. از این نوع چدن در ساخت بلوک‌ های داخلی سیلندر موتور، جعبه گیرلس، موتور دیسک ترمز ، چرخ‌ دنده و . . . استفاده میگردد.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  بلبرینگ

  ARKA ARKA

  بلبرینگ SKF سوئد (Svenska Kullager Fabriken) با کیفیت ترین و برترین بلبرینگ جهان ، بخش جدا نشدنی موتور گیرلس ARKA می باشد. بلبرینگ SKF به دلیل استفاده از آلیاژهای مخصوص در پروسه تولید ، دارای سختی بسیار بالا  و قابلیت چکش خواری می باشد؛ یعنی در اثر وارد شدن ضربه ، بلبرینگ هیچ خراش یا آسیبی وارد نخواهد شد. در تمامی مدل های موتور گیرلس ARKA از بلبرینگ SKF بصورت دوبل استفاده می گردد.

  پخش ویدیو

  ترمینال

  ARKA ARKA

  اتصال جریان برق به موتور گیرلس ARKA از طریق ترمینال های WIELAND ساخت آلمان ، با کیفیت ترین و برترین برند ترمینال در جهان انجام میشود. پایه های ترمینال از پلی اتیلن با طول عمر بسیار بالا می باشد و بدلیل استفاده از شین مسی قلع شده، افت ولتاژ در موتور حداقل می باشد.

  پخش ویدیو
  انکودر فابریک

  ARKA ARKA

  موتور گیرلس ARKA در تمامی مدل ها از انکودر فابریک هایدن هاین (HEIDENHAIN) آلمان ، برترین برند اتوماسیون صنعتی اروپایی استفاده می نماید. از مزایای انکودر هایدن هاین می توان به حجم کمتر و سازگاری بیشتر با محیط، نصب آسان ، مقاومت بیشتر ، اندازه گیری سرعت با دقت بالا  و موارد ذیل اشاره نمود :

  تحمل محوری بالا تا 0.5 ± میلی متر

  شفت بصورت مخروطی

  دقت موقعیت یابی بسیار بالا تا 16 ± اینچ

  حداکثر دمای کارکرد: 120 درجه سانتی گراد

  رابط: 1 VPP و TTL

  قطر محفظه ≈ 56 میلی متر

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  طراحی قوی
  کوپلینگ انعطاف پذیر
  سیگنال های کموتاسیون

  ARKA ARKA

  سال هاست که هایدن هاین آلمان به دلیل تکنولوژی برتر در تولید انکودر ، از طراحی شفت مخروطی تا خروجی سینگال های کموتاسیون کیفیت بی نظیرخود را در صنایع اتوماسیون و آسانسور در سراسر جهان ثابت کرده است.

  شفت مخروطی اجازه می دهد تا انکودر به طور مستقیم به شفت موتور متصل شود و نیازی به کوپلینگ روتور اضافی نیست. کوپلینگ استاتورعلاوه بر تسهیل فرآیند نصب ، بازی بین موتور و انکودر را جبران می کند و در نتیجه به طور قابل اعتمادی عدم دقت را تصحیح می کند. انکودر هایدن هاین در کنار سیگنال‌های خروجی افزایشی ، سیگنال‌های کموتاسیون سینوسی یا بلوکی را نیز برای کنترل کموتاسیون مستقیم خروجی می‌دهد.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  ویژگی فنی آرکا

  ARKA ARKA

  • فوق العاده بی صدا
  • عدم نیاز به روغنکاری
  • عملکرد بی صدای ترمز
  • راندمان مکانیکی بسیار بالا
  • راندمان الکتریکی بسیار بالا
  • عدم نیاز به تعمیرات و نگهداری
  • گشتاور بالا در کل بازه حرکت و سرعت
  • گشتاور بالا و جریان الکتریکی بسیار کم در زمان استارت
  • طراحی کم حجم و قابلیت نصب آسانسور بدون موتورخانه (MRL)
  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  ویژگی های منحصربفرد آرکا

  ARKA ARKA

  _ فلکه نشکن و ضد سایش
  _ حمل رایگان تا محل پروژه
  _ 4 سال گارانتی بی قید و شرط

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  قیمت موتور گیربکس آرکا

  ARKA ARKA

  قیمت موتور گیرلس آرکا در مدل های مختلف به همراه بررسی های تخصصی ، نقشه ها ، مدارک استاندارد ، عکس ، نظرات مشتریان ، بررسی های کاربران و تمام اطلاعاتی که برای خرید موتور گیرلس آرکا نیاز دارید در فروشگاه اینترنتی گروه فطرس (فطرس مال) در دسترس می باشد. در فطرس مال ، علاوه بر قیمت روز موتور گیرلس آرکا ، شما می‌توانید محصولات مختلف را نیز با یکدیگر مقایسه کنید.

  قمیت به روزجهت اطلاع از قیمت و موجودی ، روی عکس کلیک کنید ! . . .

  قطعات یدکی
  موتور گیرلس آرکا

  ARKA ARKA

  موتور گیرلس آرکا ارائه شده توسط گروه مهندسی و بازرگانی فطرس دارای 4 سال گارانتی بی قید و شرط در سراسر ایران می باشد. برای اطمینان از اینکه موتور گیرلس آرکا شما به صورت حرفه ای سرویس می شود ، تنها از قطعات یدکی اصلی استفاده کنید که همیشه کیفیت و کارایی مشابه خود محصول ARKA را تضمین می کنند. قطعات یدکی موتور گیرلس آرکا تحت آزمایش های دقیق قرار گرفته اند تا بالاترین استانداردهای ایمنی و عملکرد را برآورده کنند. تمامی قطعات یدکی موتور گیرلس آرکا مطابق با مشخصات دقیق آرکا طراحی ، تست و تولید شده اند تا با تمامی قطعات و سیستم های آسانسور شما تعامل بهینه داشته باشند.

  محصولات موجود موتور گیرلس آرکا

  ARKA ARKA

  در حال حاضر موتور گیرلس آرکا در 2 مدل ( Arka Ultra , Arka Advance ) با ظرفیت و سرعت های مشخص ارائه می گردد.

  در کادرهای زیر مشخصات عمومی هر مدل قرار دارد.

  برای اطلاع از مشخصات فنی کامل هر موتور ، بر روی مدل دلخواه کلیک کنید.

  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  Arka Ultra

  ظرفیت : 630 - 500
  توان : 7.3 - 6.1
  سرعت : 1
  سیستم تعلیق : 2:1 / 1:1
  استاتیک لود : 3000
  موتور گیرلس آرکا | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

  Arka Advance

  ظرفیت : 630 - 1050
  توان : 9.2 - 11 - 13
  سرعت : 1 - 1.6
  سیستم تعلیق : 2:1 / 1:1
  استاتیک لود : 4200

  لطفا دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵