درباره گروه مهندسی و بازگانی فطرس

فطرس با انگیزه خدمت، نوآووری و کارآفرینی توانسته به جایگاه کنونی خود دست یابد، یک مجموعه پویا و در جریان به واسطه داشتن عناصر و محرک های خود میتواند مسیرهای رشد و ترقی را به پیماید.

زمینه فعالیت

گروه مهندسی و بازگانی فطرس

استفاده از عنوان آرمانی ” پرواز امن بر بال فرشته ” نشان از توجه حداکثری فطرس به ارائه کالای ایمن، استاندارد و اصلی برای مصرف کنندگان محترم است. توجه به نیازهای اساسی مصرف کنندگان و شرکت های خدمات نصب و راه اندازی آسانسور با در نظر گرفتن ایمنی در کنار قیمت منطقی ما را بر آن داشت تا با ارائه سبد کاملی از برترین برندهای اروپایی فعال در این صنعت به نحوی متمایز از نظر کمی و کیفی از سال 1389 شروع به ارائه خدمات نوین در این صنعت تخصصی و پیچیده نمائیم.

قابل توجه است که بدانیم موارد ذکرشده بالا سهم ۸۶ درصدی از ایجاد حوادث را دارا  بوده و بعد از آن مواردی همچون عدم سرویس و نگهداری مناسب  و حوادث غیرمترقبه در حوادث، عامل بوده‌اند .

به طور متوسط یک مجموعه آسانسور از حدود ۱۹۰ قطعه مجزا تشکیل شده است انتخاب هر یک از این قطعات از بین تولیدکنندگان بزرگ و کوچک ، با سابقه و تازه تاسیس و ساخت کشورهای ایران ، چین، اروپا و آمریکا نیاز به رعایت شرط ذیل خواهد داشت.

” داشتن دانش و تخصص به روز به همراه استفاده از تجربه دیروز “ 

در زیر بخشی از فروش فطرس به روایت آمار تا انتهای سال ۱۳۹۸ قابل مشاهده است.

فرآیند منحصر بفرد 

گروه مهندسی و بازگانی فطرس

همراه داشتن تجربه دیروز در کنار همراه شدن با تکنولوژی روز زمینه ساز رشد و ارائه خدمات منحصر به فرد ماست

درباره گروه مهندسی و بازگانی فطرس — گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

بررسی دقیق الزامات پروژه

تیم فنی فطرس با بررسی میدانی از پروژه، موارد فنی مانند اندازه گیری دقیق ابعاد چاه، تعداد توقف و تکنولوژی های قابل اجرا برای نصب و راه اندازی آسانسور در پروژه  را سنجیده واط می‌نماید.

درباره گروه مهندسی و بازگانی فطرس — گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

نقشه سه بعدی

بعد از بازدید حضوری از پروژه و جمع آوری اطلاعات توسط کارشناسان فنی با استفاده از نرم افزار شروع به طراحی تمام اجزای آسانسور در نرم افزار مدل سازی میشود. این مورد هم در روند اجرای پروژه تسریع بخش بوده و هم تسریع بخش گرفتن استاندارد میباشد

درباره گروه مهندسی و بازگانی فطرس — گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

اتمام نصب و اجرا

بعد از اتمام اجرا، نصب و راه اندازی آسانسور کارشناسان فنی فطرس تا پایان مدت 3 سال گارانتی آماده همراهی شما در بحث سرویس و نگهداری و سر کشی ادواری در بازه های زمانی 15 روزه تا یک ماهه خواهند بود

تعهدات

گروه مهندسی و بازگانی فطرس

کیفیت و ایمنی در فطرس یک اصل اساسی

آسانسور یک پروژه یکی از ملاک های بصری و تاثیرگذار در سنجش کیفیت ساخت یک سازه محسوب می شود ما در فطرس برای تلاش شما در تحت تاثیر قراردادن مخاطبان در اولین بازدید از پروژه

درباره گروه مهندسی و بازگانی فطرس — گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

لیست قیمت‌ها

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز لیست های قیمت حذف و برای استعلام قیمت با دفتر تماس بگیرید