رد کردن پیوندها

آغاز داستان گروه فطرس

Fotros Fotros

هسته اولیه گروه مهندسی و بازرگانی فطرس ، در سال 1376 فعاليت خود را در زمينه آسانسور و پله برقی ، با هدف فروش ، نصب ، راه اندازی و خدمات پس از فروش ، آغاز نمود. در سال 1382 با تغییر فعالیت شرکت ، حوزه فعالیت ها به زمینه های بازرگانی و سرمایه گذاری توسعه یافت و سر آغاز نوینی برای این مجموعه رقم خورد.

همکاری بین المللی گروه فطرس

Fotros Fotros

کارنامه درخشان گروه فطرس ، در زمینه همکاری با برندهای مطرح جهان ، نشان از اعتبار و کیفیت تعاملات این مجموعه در سطح بین المللی و داخلی دارد. همکاری با برندهای برتر جهانی مانند زیلابگ و گوستاولف آلمان ، ساورا اسپانیا ، آلبرتو ساسی و موریس ایتالیا ، دتوایلر سوئیس و شرکت ویتور به عنوان شریک تجاری گروه فطرس با تولید و عرضه درب پرطرفدار سلکوم ، از جمله افتخارات گروه فطرس تا به امروز بوده است .

درباره ما گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

توسعه صادرات گروه فطرس

Fotros Fotros

در سال 1395 گروه فطرس با رویکردی جدید و ماموریتی متفاوت از گذشته ، واحد تحقیق ، توسعه و تولید مجموعه را در قالب یکی از شرکت های زیرمجموعه گسترش داد. ماموریت اصلی این شرکت ، پوشش نیازهای بازار صنعت ساختمان ایران و توسعه صادرات قطعات آسانسور با رویکرد تولید موتورهای آسانسور از جمله موتور گیربکس ، موتور گیرلس ، انواع درب های اتوماتیک آسانسور ، کابین ، تابلو فرمان و ریل آسانسور در قالب برندهای مختلف از جمله آرکا ، سلکوم، سمفونی و . . . بوده است و توانسته نقش موثری در صنعت آسانسور ایران و افزایش میزان صادرات قطعات آسانسور ایفا نماید .

درباره ما | گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

دستاوردهای گروه فطرس

Fotros Fotros

اکنون هلدینگ فطرس با دارا بودن حدود 85 نفر پرسنل جوان ، متخصص ، نخبه ، توانا و ارائه محصولات با کیفیت بالا و فرآیندهای هوشمند و صنعتی یکی از قدرتمندترین شرکت های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی خاورمیانه می باشد. کسب افتخاراتی نظیر پیشرو بودن در میان شرکتهای برتر ، قرار گرفتن در میان کیفی ترین محصولات تولیدی کشور ، توسعه ساخت داخلی محصولات ، سودآوری پایدار ، اخذ جوایز و نشان های ملی در حوزه های تعالی سازمانی ، کیفیت ، بهره وری ، مدیریت دانش و منابع انسانی ، از دستاوردهای این مجموعه می باشد.

هویت و اصالت گروه فطرس

Fotros Fotros

هلدینگ فطرس همواره به استانداردهای اخلاقی پایبند بوده است و در تلاش است تا از این مسیر به ایجاد یک هویت یکپارچه در صنعت آسانسور ایران نائل گردد. فطرس همواره بر مشارکت قوی با فعالان صنعت آسانسور و ساختمان تاکید داشته است و عنصر اصلی موفقیت خود را، تعهد به همکاران و مصرف کنندگان میداند.